NÁVRHY INTERIÉRŮ

NÁVRHY INTERIÉRŮ A BYTOVÝ ARCHITEKT

Na začátku je vždy potřeba kvalitní návrh a nákres nábytku, soliteru nebo celkového interiéru. Oboustranná komunikace a přesná specifikace všeho potřebného Vám zajistí již na počátku v návrzích zcela reálné náhledy na každý detail. Vaše představy tak uvidíte v předstihu. Každý návrh se několikrát konzultuje a upravuje až do požadované finální projekční podoby. Návrhy a projekce jsou zpoplatněny dle charakteru poptávky a rozsahu objednaných prací. V případě realizace je možné uplatnit slevu za projekty, podle výše ceny zakázky až 50%. Je možné Vám také zajistit jen projekční činnost a naši designovou studii. Každá zakázka má individuální řešení, protože i požadavky zákazníků jsou různé. Aktuální projekty je možné sledovat na naší facebookové stránce.

V případě zájmu přijedeme na první konzultační nezávaznou schůzku zdarma !

BYTOVÝ ARCHITEKT

Toužíte po lepším bydlení?
Stavíte nebo chystáte rekonstrukci?

Využijte služby a zkušenosti bytového architekta, který podle zkušeností vyřeší co neoptimálněji Vaše požadavky o bydlení, nové výstavbě nebo rekonstrukci interiéru, bytu, domu, okolí domu apod. Naše mnohaleté zkušenosti a odbornost Vám pomohou zrealizovat Vaše představy do detailů. Základem každé změny – Vaší investice má být jasná koncepce a výkresová dokumentace, která Vás vyvaruje chybám a více nákladům při vlastní realizaci.

Investice do kvalitního návrhu Vám zajistí úsporu času, prostředků i starostí.
Připravíme Vám řešení na míru.

VOLEJTE KDYKOLIV

603 492 326

NEBO NAPIŠTE EMAIL

  • PŘIJEDEME
  • ZAJISTÍME VAŠE PŘEDSTAVY
  • PORADÍME

PROVÁDÍME

návrhy bytových interiérů | návrhy kompletních interiérů domů, novostaveb, komerčních prostor, přístaveb a rekonstrukcí | možná realizace na klíč, nebo doporučení kvalitních dodavatelů

UKÁZKA NÁVRHU

REALIZACE NÁVRHU